Produktový marketingový manažer

Spaceti chce do týmu přidat produktového marketingového manažera. Ve Spaceti budete mít možnost pracovat s dynamicky rostoucím týmem a pracovat na unikátním produktu, který nyní, kvůli pandemii Covid, zažívá růst poptávky.

Co budete dělat?

    • Spravujte produkty a projekty a zároveň úzce koordinujte s marketingovými koordinátory a mentorujte je.
    • Vyvíjejte umístění produktů a zasílání zpráv, které odlišují produkty Spaceti na trhu.
    • Umožnění prodeje – sdělte prodejnímu týmu hodnotovou nabídku produktů a vyvíjejte prodejní nástroje, které podporují prodejní proces.
    • Uvedení produktu na trh – naplánujte uvedení na trh a strategie uvedení na trh pro vydání produktů. Spravujte implementaci plánu napříč funkcemi, abyste zajistili, že všechny interní zúčastněné strany budou připraveny na vydání produktu.
    • Informace o trhu - být odborníkem na kupující, jak nakupují a jejich nákupní kritéria; být odborníkem na konkurenci a na to, jak je porazit.
    • Průzkum trhu a zasílání zpráv - proveďte výzkum s cílem specifikovat potřeby trhu a požadavky na současné a budoucí produktové příležitosti.
    • Generování poptávky - rozvíjejte strategie a spravujte marketingové programy, které řídí poptávku po vašich produktech.
    • Podporujte celý životní cyklus produktu od strategického plánování až po taktické činnosti.

Koho hledáme?

    • Marketingový, obchodní nebo související stupeň. Zohledněny jsou také rovnocenné zkušenosti.
    • Ideální kandidát bude mít více než 5 let strategických marketingových zkušeností PropTech v oblasti nemovitostí, správy nemovitostí, výstavby, výchozího servisu nebo přestavbových trhů.
    • Poskytuje mentorství a poradenství členům týmu produktového marketingu.
    • Přednost se dává kandidátům s pracovními znalostmi projektového řízení, automatizace e-mailů, digitálního marketingu, technického a obchodního psaní, generování olova nebo reklamy.
    • Schopnost zvládnout vysoký počet souběžných projektů a udržet je podle plánu, podávání zpráv o klíčových ukazatelích výkonnosti pro projekty pod správou.
    • Musí být schopen řídit plánování, vývoj, rozpočet a provádění marketingového úsilí pro různé produkty a / nebo značky, včetně zasílání zpráv o produktech a zajištění.
    • Musí být detailně orientovaný se silnými analytickými dovednostmi a dovednostmi pro řešení obchodních problémů, včetně finanční analýzy, analýzy návratnosti investic, analýzy SWOT a segmentace zákazníků.
    • Musí mít schopnost převést produktové technologie na výhody pro zákazníky.
    • Musí být pohodlné prezentovat interním zúčastněným stranám. Musí mít vynikající dovednosti lidí a být pohodlný při interakci se zaměstnanci, týmy s více funkcemi a třetími stranami.
    • Musí být schopen řídit priority na více projektech s krátkými termíny a zároveň dosahovat výjimečných výsledků.
    • Tato pozice může vyžadovat příležitostné cestování.

Co nabízíme?

    • Příležitost podílet se na vývoji globálního produktu na vyvíjejícím se trhu proptech.
    • Nabízíme příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu.
    • HW, telefon s firemním tarifem pro soukromé použití.
    • Flexibilní pracovní doba, home office, placené volno.
    • Moderní kancelář v centru města, občerstvení, občerstvení, skvělá káva, fotbalový stůl atd.
    • Přátelský a mezinárodní tým vášnivých start-uppers s angličtinou jako společným jazykem.

    Spaceti Zavolejte nám