Vývojář back-endu

Ve spaceti umožňujeme našim uživatelům zefektivnit a zpříjemnit jejich pracovní prostředí tím, že jim poskytneme data o tom, jak jsou jejich kancelářské prostory využívány. To zvyšuje produktivitu a zlepšuje celkovou zkušenost na pracovišti. Hledáme vývojáře Ruby on Rails, který by se připojil k našemu mezinárodnímu týmu energických start-uppers.
Připojte se k nám na naší misi spojovat lidi s kancelářskými budovami prostřednictvím naší oceňované platformy Spaceti IoT.

Umístění: Praha – Česko; Košice – Slovensko; vzdálený.

Technologický stack

    • Rubín
    • Rámec Kolejnic
    • SQL
    • Cloud Hosting (AWS, Heroku)
    • Lotr

Co budete dělat?

    • Zúčastněte se fáze návrhu produktu a poskytněte technickou zpětnou vazbu k navrhovaným novým funkcím a vylepšením.
    • Vylepšete naše ROZHRANÍ REST API v Ruby on Rails.
    • Seznamte se s řešením SaaS pro více tenantů a vytvořte je.
    • Testujte, vydávejte a udržujte kód, který píšete, s laserovým zaměřením na kvalitu.
    • Pracujte s vysoce výkonným seniorským týmem, stejně jako s backendovým vedoucím a CTO.
    • Práce na jakékoli části produktu pomocí široké škály moderních technologií (TimescaleDB, AWS atd.).
    • Vyvíjejte nové funkce mobilních aplikací, jako je rezervační systém pracovních stanic a parkovacích míst, a integrujte novou generaci senzorů obsazenosti s naší analytickou platformou atd.
    • Řešte chyby a problémy spolu s refaktoringem existujícího kódu.

Co hledáme?

    • 2+ let zkušeností jako vývojář backendu.
    • Zkušenosti s rozhraními RESTful API.
    • Proaktivní, přátelská, otevřená osobnost.
    • Touha dozvědět se o cloudových a RoR hostingových aplikacích.
    • Mají silné analytické a kreativní dovednosti pro řešení problémů.

Co nabízíme?

    • Příležitost podílet se na vývoji globálního produktu na vyvíjejícím se trhu proptech.
    • Nabízíme příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu.
    • HW, telefon s firemním tarifem pro soukromé použití.
    • Flexibilní pracovní doba, home office, placené volno.
    • Moderní kancelář v centru města, občerstvení, občerstvení, skvělá káva, fotbalový stůl atd.
    • Přátelský a mezinárodní tým vášnivých start-uppers s angličtinou jako společným jazykem.

    Spaceti Zavolejte nám