Vedoucí technického týmu

V současné době hledáme staršího kolegu do Alexova technického týmu.

Ve společnosti Spaceti nabízíme možnost pracovat s dynamicky se rozvíjejícím a zajímavým produktem založeným na hardwaru IoT, různých cloudových službách a neustálé zpětné vazbě od klientů.

Budete mít možnost zkoušet a implementovat nové technologie a funkce a řešit složité problémy.

Co budete dělat?

    • Popište celou architekturu produktu Spaceti a vyvíjejte funkce, které do této architektury zapadají.
    • Spolupracovat s produktovým týmem na sladění priorit a plánů a přijímat vhodná technologická rozhodnutí a kompromisy.
    • přezkoumání a schválení návrhů implementace (pro všechny technické týmy).
    • Pohovory a najímání vedoucích techniků do týmu.
    • Mentorování vedoucích pracovníků v oblasti technologií.

Koho hledáme?

    • Rozsáhlé zkušenosti s technickým vedením (web + mobilní zařízení).
    • zkušenosti s architekturou nebo technickou praxí.
    • Vysoká míra samostatnosti, touha učit se, otevřená mysl.
    • Vynikající komunikační dovednosti.
    • Anglický jazyk.

Je hezké mít

    • Znalost alespoň jedné technologie z našeho zásobníku: Ruby, Angular, PostgreSQL, Elasticsearch, Swift, Kotlin.
    • Znalost a zkušenosti s AWS. Používáme: IoT Cloud, Dynamo DB, Lambdas, Elasticsearch, RDS, Kinesys atd.

Co nabízíme?

    • Příležitost podílet se na vývoji globálního produktu na rozvíjejícím se trhu.
    • Nabízíme příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu.
    • HW, telefon s firemním tarifem pro soukromé použití.
    • Angličtina jako společný jazyk.
    • Flexibilní pracovní doba, home office, placené volno.
    • Moderní kancelář v centru, občerstvení, občerstvení a skvělá káva, fotbalový stůl (stolní fotbal) atd.
    • Přátelský a mezinárodní tým vášnivých start-uppers s angličtinou jako společným jazykem

    Spaceti Zavolejte nám