Technický produktový manažer

V současné době hledáme kolegu, který by se připojil k technickému týmu. Ve Spaceti nabízíme možnost pracovat s dynamicky rostoucím a zajímavým produktem, založeným na různých cloudových službách, IoT hardwaru a průběžné zpětné vazbě od klientů.

Co budete dělat?

      • Vytvořte, komunikujte a provádějte plán a strategii k dosažení cílů produktu.
      • Spravujte nevyřízené položky produktu a upřednostněte vylepšení produktu a požadavky zákazníků.
      • Provádějte obchodní, datové a konkurenční analýzy, definujte nové požadavky a vytvářejte strategická doporučení.
      • Spolupracujte s vývojovými týmy, UX/UI, QA a dodávejte ohromující produkty s výjimečným uživatelským zážitkem.
      • Hluboce porozumět potřebám zákazníků a partnerů prostřednictvím pravidelných interakcí a kvantitativního a kvalitativního výzkumu.
      • Vytvořte dokumentaci s případy použití, uživatelskými scénáři a podrobnými požadavky na produkt, které jasně vysvětlují funkčnost produktu.
      • Spolupracujte s týmy obchodní, marketingové a zákaznické podpory, abyste úspěšně zavedli funkce a zajistili dobré uživatelské prostředí.
      • Spolupracujte s externími třetími stranami na posouzení partnerství a příležitostí k technologickému partnerství.
      • Spusťte beta a pilotní projekty pro vyhodnocení produktů a vzorků v rané fázi.

Co hledáme?

      • Předchozí zkušenosti s produktovým manažerem (ideálně zkušenosti s tvorbou SaaS produktů a 2 roky v roli produktového manažera).
      • Vynikající strategické myšlení a prioritizační dovednosti. Schopnost činit obtížná rozhodnutí k vytvoření plánu a dosažení obchodních a firemních cílů.
      • Prokázaná schopnost řídit více složitých projektů a konkurenčních priorit.
      • Vynikající organizační, komunikační a prezentační dovednosti se schopností úspěšně komunikovat a ovlivňovat funkce na všech úrovních organizace a se zákazníky.
      • Předchozí zkušenosti s prací jako vývojář softwaru, návrhář UX nebo jiné technické zázemí jsou plus.
      • Prokázaný úspěch definující a uvádění vynikajících produktů na trh
      • Vysoká úroveň autonomie, touha učit se, otevřená mysl.
      • Pokročilý mluvený a psaný anglický jazyk.

Co nabízíme?

      • Příležitost podílet se na vývoji globálního produktu na vyvíjejícím se trhu proptech.
      • Nabízíme příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu.
      • HW, telefon s firemním tarifem pro soukromé použití.
      • Flexibilní pracovní doba, home office, placené volno.
      • Moderní kancelář v centru města, občerstvení, občerstvení, skvělá káva, fotbalový stůl atd.
      • Přátelský a mezinárodní tým vášnivých start-uppers s angličtinou jako společným jazykem.

    Spaceti Zavolejte nám