Zástupce zákaznického servisu (USA)

V současné době hledáme kolegu, který by se připojil k týmu podpory. Naším posláním je vytvářet technologie, které pomáhají organizacím transformovat se na agilní, flexibilní a bezpečná pracoviště budoucnosti.

Umístění: Východní pobřeží USA.

Co budete dělat?

    • Poskytovat technickou podporu mezinárodním obchodním partnerům a klientům (e-mailem, telefonicky nebo osobně).
    • Identifikujte a vyhodnoťte potřeby zákazníka k dosažení spokojenosti.
    • Budujte udržitelné vztahy a důvěru se zákazníky/partnerskými účty prostřednictvím otevřené a interaktivní komunikace.
    • Komunikujte s produktovým týmem o vylepšeních produktů, požadavcích na funkce a plánu.
    • Poskytněte školení o portfoliu produktových řad.
    • Úzce spolupracovat s obchodním, marketingovým a produktovým oddělením společnosti.

Co hledáme?

    • Orientace na zákazníka a schopnost přizpůsobit se/reagovat na různé typy postav.
    • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti.
    • Schopnost efektivně provádět více úkolů, stanovovat priority a řídit čas.
    • Znalost našeho odvětví (nebo technologií obecně) je plus.
    • Zkušenosti s používáním softwaru helpdesku a nástrojů pro vzdálenou podporu.

Co nabízíme?

    • Příležitost podílet se na škálování globálního produktu na vyvíjejícím se trhu proptech.
    • Nabízíme příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu.
    • HW, telefon s firemním tarifem pro soukromé použití.
    • Flexibilní pracovní doba, home office, placené volno.
    • Moderní kancelář v centru města, občerstvení, občerstvení, skvělá káva, fotbalový stůl atd.
    • Přátelský a mezinárodní tým vášnivých start-uppers s angličtinou jako společným jazykem.

    Spaceti Zavolejte nám