Customer Success Manager (Praha/Bratislava)

V současné době hledáme kolegu do podpůrného týmu. Naším posláním je vytvářet technologie, které pomáhají organizacím transformovat se na agilní, flexibilní a bezpečná pracoviště budoucnosti.

Umístění: Praha, Česká republika; Bratislava, Slovensko.

Jako manažer úspěchu u zákazníků jste zodpovědní především za úspěšné nasazení, přijetí uživateli a průběžný stav portfolia zákazníků. Budete spolupracovat s našimi manažery klíčových zákazníků, abyste zajistili hodnotu platformy pro naše zákazníky, a jako hlavní kontaktní osoba pro zákazníky budete řídit eskalace prostřednictvím našeho týmu podpory, čímž zajistíte spokojenost a podporu zákazníků. Jedná se o jedinečnou příležitost zapojit se do velmi viditelné, rychle se rozšiřující cloudové společnosti SaaS, která narušuje odvětví komerčních nemovitostí tím, že nově definuje způsob, jakým lidé pracují a žijí.

Co budete dělat?

Strategické cíle

    • Podporovat přijetí, realizaci hodnoty a návratnost investic a budovat vztah s důvěryhodným poradcem s cílem usnadnit úspěšné obnovení a identifikovat rozšiřující se potrubí.
    • Usnadňovat komunikaci mezi zákazníky a interními týmy společnosti Spaceti, jako je prodej, podpora a produkt, a externími skupinami prostřednictvím naší partnerské sítě.
    • Hrát klíčovou roli při zajišťování toho, aby společnost dosáhla cílové hrubé míry obnovy a cílové čisté míry retence.

Podpora a přijetí zákazníků

    • Zaměřit se na konkrétní problémy a stížnosti (technické, procesní atd.) a efektivně je řešit, aby zákazníci měli co nejlepší zkušenosti.
    • Umožnit zákazníkům mapovat jejich obchodní cíle s možnostmi platformy.
    • Vedení a pomoc zákazníkům při zajišťování silného přijetí.
    • Proaktivně monitorujte přijetí produktu koncovými uživateli prostřednictvím pravidelných kontrol a v případě potřeby vytvářejte akční plány k nápravě.
    • Převádět data a zprávy do realizovatelného plánu na míru a sledovat a prokazovat úspěchy v porovnání s tímto plánem.
    • Školení zákazníků o tom, jak používat platformu Spaceti podle jejich potřeb.

Provádění

    • Zajistit spuštění projektu, aby bylo dosaženo požadovaného obchodního dopadu zákazníka.
    • Sestavte plán úspěchu, abyste zajistili, že řešení bude v souladu s prioritami zákazníka, a v případě potřeby ho v průběhu cesty navádějte zpět na cestu.
    • Posílení soběstačnosti a interních odborných znalostí zákazníků pomocí koučování a školení.
    • Zprostředkování technických/platformních problémů mezi zákazníky a týmy dodávek/podpory.

Optimální dovednosti pro úspěch

    • více než 2 roky zkušeností v oblasti zákaznického úspěchu/služeb.
    • Plynulá znalost angličtiny (jakýkoli jiný jazyk je výhodou).
    • Předchozí zkušenosti s onboardingem, nejlépe ve společnosti SaaS.
    • Schopnost porozumět složité technologii a vysvětlit ji.
    • porozumět tomu, jak pracovat s daty, analyzovat je a interpretovat.

Co nabízíme?

    • Příležitost podílet se na škálování globálního produktu na vyvíjejícím se trhu proptech.
    • Nabízíme příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu.
    • HW, telefon s firemním tarifem pro soukromé použití.
    • Flexibilní pracovní doba, home office, placené volno.
    • Moderní kancelář v centru města, občerstvení, občerstvení, skvělá káva, fotbalový stůl atd.
    • Přátelský a mezinárodní tým vášnivých start-uppers s angličtinou jako společným jazykem.

    Spaceti Zavolejte nám