Úhlový vývojář

V současné době hledáme staršího kolegu, který by se připojil k produktovému týmu.
Můžete vytvořit nejkvalitnější kód pro vytvoření webové aplikace řídicího panelu? Pak chceme, abyste navrhli a vylepšili náš proces digitalizace nemovitostí na webu.
Naším posláním je vytvářet technologie, které pomáhají organizacím transformovat se na agilní, flexibilní a bezpečná pracoviště budoucnosti.

Umístění: Praha - Česko; Bratislava - Slovensko; na dálku.

Co budete dělat?

    • Vývoj naší analytické webové aplikace.
    • Pracujte na našem administrátorském rozhraní pro naši mobilní aplikaci na pracovišti.
    • Úzce spolupracujte s backendovým týmem navrhujícím architektonická řešení.
    • Zkontrolujte a poskytněte zpětnou vazbu k návrhům funkcí a návrhů od týmů pro návrh produktu a uživatelského rozhraní / UX.
    • Vylepšete stávající řešení a opravte chyby.

Technologický stack

    • Jazyky: JavaScript/TypeScript
    • Rámec: Úhlový 7+
    • Uživatelské rozhraní: Kendo UI
    • Správa stavu: NGRX
    • Styling: CSS (SCSS), Bulma
    • Sdružování: Úhlové rozhraní příkazového řádku + NX
    • Testování: Žert, Cypřiš
    • Kvalita: TSLint, Hettier
    • Infrastruktura: Gitlab, Gitlab CI, AWS S3

Koho hledáme?

    • Někdo, kdo má zkušenosti s vytvářením webových aplikací a rozumí principům funkcionálního programování.
    • Přátelský, otevřený člověk, který vítá výzvy startupu.
    • Týmový hráč s živým duchem, který přebírá odpovědnost za úkoly.
    • Někdo s postojem "pracuj, dokud nejsi hrdý".
    • Někdo se zájmem o IoT.

Co nabízíme?

    • Příležitost podílet se na vývoji globálního produktu na vyvíjejícím se trhu.
    • Nabízíme příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu.
    • HW, telefon s firemním tarifem pro soukromé použití.
    • Angličtina jako společný jazyk.
    • Flexibilní pracovní doba, home office, placené volno.
    • Moderní kancelář v centru, občerstvení, občerstvení a skvělá káva, fotbalový stůl (stolní fotbal) atd.
    • Přátelský a mezinárodní tým vášnivých start-uppers s angličtinou jako společným jazykem.

    Spaceti Zavolejte nám