Vývojář pro Android

V současné době hledáme kolegu do produktového týmu.
Chcete pomoci vytvořit mobilní aplikaci od základů? Připojte se k našemu úžasnému týmu vývojářů a techniků a vytvořte aplikaci, která pozitivně ovlivní miliony lidí.
Naším posláním je vytvářet technologie, které pomáhají organizacím transformovat se na agilní, flexibilní a bezpečná pracoviště budoucnosti.

Umístění: Praha - Česko; Bratislava - Slovensko; na dálku.

Co budete dělat?

    • Podílet se na vývoji zcela nové mobilní aplikace, nastavit základní funkcionality od autentizace uživatelů, správy účtů apod.
    • Implementujte nejvýkonnější, již existující funkce.
    • Vyvíjejte nové funkce podle produktového plánu.
    • Úzce spolupracujte s návrháři UI/UX a kolegy z BE jako jeden tým, abyste dosáhli nejlepšího možného uživatelského prostředí.

Technologický stack

    • Kotlin
    • MVVM
    • Komponenty architektury Android
    • Korutiny/RX/Flow
    • Git (Github)
    • Retrofit/OkHttp
    • Websockets
    • Koin/Dýka
    • Komunikace Bluetooth (BLE)

Co hledáme?

    • Více než 2 roky zkušeností s vývojem Androidu v Kotlinu.
    • Solidní znalost principů návrhu, vzorů a osvědčených postupů uživatelského rozhraní Android.
    • Zkušenosti s rozhraními RESTful API.
    • Proaktivní, přátelská, otevřená osobnost.

Co nabízíme?

    • Příležitost podílet se na vývoji globálního produktu na vyvíjejícím se trhu proptech.
    • Nabízíme příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu.
    • HW, telefon s firemním tarifem pro soukromé použití.
    • Flexibilní pracovní doba, home office, placené volno.
    • Moderní kancelář v centru města, občerstvení, občerstvení, skvělá káva, fotbalový stůl atd.
    • Přátelský a mezinárodní tým vášnivých start-uppers s angličtinou jako společným jazykem.

    Spaceti Zavolejte nám